Menu
Zpět na nabídku služeb

IT služby

Používáme ověřené nástroje, které dokáží přinést zvýšení zisků. Díky tomu, roste obchodní potenciál našich klientů. Nezaměřujeme se na prezentaci na internetu, naším cílem jsou prodejní stránky, které nejen dobře prezentují, ale hlavně prodávají.
Zajímá Vás, jak více prodávat?

Prodejní stránka (landing page)

V kombinaci s vizualizacemi realizujeme moderní formu propagace produktů či služeb. Přistávací stránky jsou specifickým nástrojem vhodným pro každého, kdo chce snadno a okamžitě cílit na konkrétní zákazníky. Vhodný obsah, krátké prodejní texty, konverzní prvky a celková provázanost zvyšují obchodní potenciál. Vše je připraveno tak, aby následně mohlo dojít k realizaci marketingu. Naším cílem je Vám přivádět nové zákazníky a tím zvyšovat zisky.


Více informací

Miniweb

Oproti klasickým webům, které slouží jako prezentační nástroj, je MINIWEB defacto rozšířená přistávací stránka. Je obchodně promyšlený, obsahuje tytéž prvky prodejního charakteru, celkovou provázanost a snahu o vedení zákazníka k vytvoření LEADU. Cílem je prezentovat a prodat. Všechny kroky jsou vzájemně provázané, což zvyšuje obchodní potenciál. Je taktéž připraven k možnosti navedení marketingových kampaní.

Vizualizace pracovního místa

Vizualizace pracovního místa je velmi účinný nástroj, díky kterému se dá efektivně zacílit na budoucí uchazeče o pracovní místo. Je doplněn o přívětivou grafiku, jednoznačné sdělení a ikony s benefity pro snadnou vizualizaci. Současně se dá doplnit o PROFI FOTO a VIDEO z pracoviště a mnohé další služby.


Více informací

Konzultační služby

Konzultační služby slouží všem, kteří potřebují poradit s IT nebo vymyslet vhodné řešení systému. Mezi běžné služby se řadí nezávislá kalkulace ceny, návrh a popis dostupných řešení nebo pomoc s výběrem či koupí softwarových licencí, popřípdě hardwaru.

Zvolte si IT řešení, které Vám skutečně vyhovuje.
Investujte do toho, co má přínos.


Kontaktujte nás a dozvíte se více


Poskytujeme následující služby v oblasti IT

Přistávací stránka

Zjistit více

Vizualizace pracovního místa

Zjistit více

Miniweb

Zjistit více

Konzultační služby

Zjistit více

IT řešení

Kontaktujte nás

Proč využít IT služeb na míru?

Team našich IT specialistů Vám přináší řadu výhod a přidaných hodnot, díky kterým budete maximálně spokojeni s čímkoliv, co budeme společně realizovat.

Optimální řešení
Finanční dostupnost
Rychlá realizace
Transparentní přístup
Moderní trendy
Záruka kvality
Kontaktujte nás a zjistěte více