Menu
Zpět na nabídku služeb

Marketing

Služba je určena klientům s chutí růst, kteří si uvědomují obrovský význam marketingu napříč obory. Primárně se soustředíme na online marketing kombinovaný se službou Vizualizace v kostce, který plně uspokojí veškeré marketingové představy našich klientů.


Zajišťujeme propagaci firmy, značky nebo produktu. Zaměřujeme se především na online marketing, kde spolupracujeme jen s předními specialisty v oboru. Díky našemu marketingu pomáháme firmám růst a posouvat se kupředu. Chcete růst s naším marketingem?

Sociální sítě

Sociální sítě jsou v dnešní době zcela nutnou součástí online identity firmy. Díky sociálním sítím můžete propagovat jak svoji firmu nebo značku, tak i produkty či služby. Dále je to skvělý prostředek zajišťující vřelé vztahy se zákazníky, který podporuje klíčovou zpětnou vazbu.

PPC kampaně

PPC kampaně jsou skvělou možností, jak se zviditelnit velmi rychlým způsobem a tím okamžitě stimulovat podnikání k růstu. Jedná se o tradiční a důležitý online marketingový nástroj, se kterým Vaše podnikání ihned pocítí přísun nových zákazníků.

SEO

SEO neboli "Search Engine Optimalization" je optimalizace Vaší online prezentace pro vyhledávače tak, aby Vás lidé snadno našli. Tato marketingová technika má dlouhodobější charakter a výsledky se začnou projevovat až týdny nebo měsíce po optimalizaci. O to sladší plody potom sklidíte, protože následné náklady na marketing jsou velmi nízké.

Affiliate marketing

Affiliate marketing neboli "affil" je skvělou možností, jak s minimální investicí nechat svoje podnikání vyrůst. Vaše služby nebo produkty za Vás prodávají obchodníci na svých webových stránkách, v emailových kampaních a v rámci dalších kanálů. Zprostředkujeme Vám kompletní realizaci včetně tvorby materiálů a integrace do systému. Vy jen nastavíte vhodné provize obchodníkům.

Zvolte si řešení, které Vám skutečně vyhovuje.
Investujte do toho, co má přínos.


Kontaktujte nás a dozvíte se více


Poskytujeme následující služby v oblasti marketingu

PPC marketing

Zjistit více

SEO marketing

Zjistit více

Affiliate marketing

Zjistit více

Sociální sítě

Zjistit více

Marketing

Kontaktujte nás

Proč využít marketing od Cedus Solutions?

Přístupem k marketingu přinášíme zákazníkům řadu přidaných hodnot, díky kterým získávají konkurenční výhody a jsou spokojení. Pomáháme jim totiž růst.

Diverzifikace kanálů
Přesné cílení kampaní
Rychlá realizace
Kvalitní reporting
Průběžná optimalizace
Doporučení pro klienty
Kontaktujte nás a zjistěte více